Ford Crown Victoria – Vice City Police Department (USA)

Ford Crown Victoria to pojazd znany chyba każdemu miłośnikowi amerykańskiej motoryzacji. Ten czterodrzwiowy sedan produkowany był (z kilkoma modyfikacjami) w kanadyjskiej fabryce Forda w Ontario od 1992 aż do 2011 roku. Jest to solidny samochód, z nadwoziem opartym na ramie, co sprawia, że jest wytrzymały i prosty – dzięki czemu znalazł zastosowanie jako jeden z najpopularniejszych amerykańskich radiowozów. Równie często był – i nadal jest – wykorzystywany jako taksówka.

Vice City Police Department (VCPD) to fikcyjna, amerykańska formacja policyjna, pojawiająca się w grach komputerowych z serii Grand Theft Auto – GTA: Vice City oraz GTA: Vice City Stories. Formacja wzorowana jest na Miami-Dade Police Department. VCPD posiada posterunki w całym Vice City: Little HavanaDowntownVice Point i Washington Beach.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Przedstawia on model radiowozu z gry Grand Theft Auto: Vice City (wersja beta). Lista prac obejmowała usunięcie oryginalnego malowania, pomalowanie wnętrza i felg oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *