Citroën Berlingo III Multispace – Service d’Aide Médicale Urgente (Francja)

Citroën Berlingo trzeciej generacji to samochód osobowo-dostawczy z nadwoziem typu kombivan, produkowany od 2018. Auto oferowane jest w dwóch wersjach – osobowej (Multispace) oraz dostawczej (Van), oprócz funkcjonalności różniących się stylistyką nadwozia (m.in. inne reflektory). Samochód dostępny jest z benzynowymi silnikami o mocy 110 i 130 KM oraz z silnikami diesla o takiej samej mocy. Skrzynia biegów może być manualna lub automatyczna, a napęd przekazywany jest na przednie koła.

Service d’Aide Médicale Urgente (SAMU) to francuskie, państwowe, lokalne organizacje pogotowia ratunkowego. Każde SAMU we Francji posiada unikalny numer, widoczny m.in. na użytkowanych przez nie ambulansach.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Norev. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *