Ford Police Interceptor – Escambia County Sheriff’s Office (USA)

Ford Police Interceptor to model powstały na bazie Forda Taurusa szóstej generacji i zaprezentowany służbom policyjnym na początku 2012, po zakończeniu produkcji kultowego radiowozu Ford Crown Victoria Police Interceptor (CVPI). Jest to nowoczesny pojazd wyposażony w wiele udogodnień dla funkcjonariuszy, takich jak czujniki martwego pola czy kamerę cofania, ponadto można go było doposażać w indywidualnie zamówione podzespoły. Ford oferował w tym modelu trzy jednostki napędowe V6 – 3,5 l z napędem na przednie lub wszystkie koła, 3,6 l z napędem na wszystkie koła i 3,5 l EcoBoost z napędem na wszystkie koła. Produkcję Forda Taurusa szóstej generacji (w tym modelu Police Interceptor) zakończono 1.03.2019.

Escambia County Sheriff’s Office (ECSO) to amerykańskie biuro szeryfa, działające na terenie hrabstwa Escambia w stanie Floryda. Siedziba biura znajduje się w mieście Pensacola.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac obejmowała przemalowanie radiowozu, pomalowanie wnętrza i belki świetlnej oraz wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *