Dodge Charger R/T – Santa Fe Police Department (USA)

Dodge Charger generacji LD to samochód sportowy klasy średniej-wyższej, produkowany od roku 2011 do chwili obecnej jako następca generacji LX. W 2015 samochód przeszedł facelifting. Samochód oferowany jest z silnikami benzynowymi V6 i V8 o mocy od 292 do 707 KM. Charger LD dostępny jest wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan, z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Napęd przekazywany jest na tylną lub obie osie.

Santa Fe Police Department (SFPD) to miejski wydział policji, funkcjonujący na terenie Santa Fe – stolicy stanu Nowy Meksyk. Formacja zatrudnia obecnie kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Prezentowany model to wykonana przeze mnie konwersja miniatury radiowozu wyprodukowanej przez firmę Welly. Lista prac objęła przemalowanie modelu, pomalowanie lusterek, klamek, szyb, felg oraz elementów wnętrza, wykonanie i nałożenie kalkomanii i tablic rejestracyjnych oraz wymianę belki świetlnej. Model posiada otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *