Alfa Romeo 156 SW – Polizia Municipale di Imola (Włochy)

Alfa Romeo 156 to samochód osobowy klasy średniej produkowany w latach 1996-2006. W 1998 auto zdobyło tytuł Europejskiego Samochodu Roku. W 2003 samochód przeszedł nieznaczny facelifting. Auto dostępne było z silnikami benzynowymi o mocy od 120 do 250 KM i jednostkami wysokoprężnymi o mocy od 105 do 175 KM. Samochód występował jako czterodrzwiowy sedan i pięciodrzwiowe kombi (SW). W gamie modelowej Alfy Romeo został zastąpiony przez model 159.

Polizia Municipale di Imola t0 włoska formacja policji (straży) miejskiej, funkcjonującej na terenie miasta i gminy Imola w prowincji Bolonia. Została ona ustanowiona i podlega bezpośrednio władzom gminy. Pełni funkcje pomocnicze dla Polizia LocalePolizia di Stato i Carabinieri.

Prezentowany model to miniatura w skali 1:43, wyprodukowana przez firmę Hongwell. Model nie posiada otwieranych elementów. Do modelu dołożyłem własnoręcznie wykonane tablice rejestracyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *