Subaru Impreza – Australian Federal Police (Australia)

Subaru Impreza drugiej generacji to samochód osobowy klasy kompakt produkowany w latach 2000-2007. Samochód dostępny był jako czterodrzwiowy sedan i pięciodrzwiowe kombi. Silniki Imprezy drugiej generacji osiągały moc od 95 do 300 KM. Skrzynia biegów mogła być manualna lub automatyczna, a napęd był przenoszony na wszystkie koła.

Australian Federal Police (AFP) to australijska federalna formacja policyjna, podległa pod tamtejsze MSW. Działania AFP koncentrują się na prowadzeniu dochodzeń w sprawach poważnych przestępstw kryminalnych, takich jak terroryzm, cyberprzestępczość, wykorzystywanie nieletnich czy przestępczość narkotykowa. Ponadto AFP zajmuje się ochroną ludności na terenie Australijskiego Terytorium Stołecznego, ochroną portów lotniczych oraz ochroną dygnitarzy, w tym premiera Australii oraz zagranicznych misji dyplomatycznych.

Prezentowany model jest miniaturą w skali 1:43 wyprodukowaną przez firmę Hongwell. Model posiada skręcane przednie koła oraz otwierane drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opis modelu i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *